Striptéři Praha- sexy striptér pro dámy

Jak objednat pánský striptýz?

Vítejte na místě pro všechny milovnice erotické zábavy. Zde najdete profeionální striptéry pro celou řadu erotických show. Sdílíme s vámi jejich  vášně pro umění striptýzu a jejihc řemesla a jsme tady, abychom vám pomohli v případě jakýchkoliv dotazů. Striptéra si můžete objednat kdykoli a prakticky kamkoli, nepotřebjete sjednávat žádné speciálmní místo, striptér za vámi přijede do baru i do soukromého bytu. Vyberte si kostým nebo striptéra a připravte se na skvělou show. 

Striptér Anthony

Kostýmy: policie, hasič, gentleman a dělník
Cena : 4000 kč

Striptér Neo

Kostýmy : policie, hasič, jac, doktor
Cena : 4000 kč

Striptér Leo

Kostýmy: policie, námořník, dělník
Cena : 4500 kč

Striptér na vaši akci 

Podívejte se na naše striptéry, jejich ceny a druhy strip šou. Zaujala Vás naše nabídka? Pak se s námi spojte! Můžete nám zavolat, poslat zprávu na WhatsApp na 608 880 101  napsat email anebo vyplnit kontaktní formulář. Ozveme se Vám  do pár hodin zpět. 

Délka a cena striptýzové show


Přemýšlíte o tom, jak přidat trochu pikantnosti na vaši nadcházející akci? Naši profesionální striptéři jsou připraveni přinést vzrušení a nezapomenutelné zážitky, a to i když se rozhodnete v poslední chvíli. Ať už plánujete oslavu na zahradě, rozloučku se svobodou v pulzujícím pražském baru nebo intimní večer ve vašem soukromém bytu, naši tanečníci jsou připraveni dodat vaší akci nevšední náboj.

Klasické striptýzové vystoupení je uměleckou podívanou plnou elegance a smyslnosti, přičemž standardně trvá okolo 8 minut. Chcete-li však zážitek prodloužit a intenzivovat, můžete se rozhodnout pro show s více tanečníky .Takovéto speciální vystoupení může trvat přibližně devět minut, během nichž se vaše smysly budou rozplývat v rytmu a kráse pohybu.

Cena za nezapomenutelný zážitek začíná již na 4000 Kč, což je skvělá investice do zábavy, jež bude středem pozornosti a ještě dlouho po ní se bude o ní mluvit. Nechte se unést vlnou emocí a dopřejte si a svým hostům show, která rozproudí atmosféru a stane se nezapomenutelným zážitkem. Naši striptéři jsou zde pro vás, aby každý okamžik byl dokonalý.

 

Sexy striptéři na vaši oslavu

Představte si, že jste kapitánem lodi jménem "Zábava", která pluje na nezapomenutelnou cestu po moři oslav. Vlny šumí, slunce září a vaše posádka, to jsou vaši přátelé, se těší na vzrušující dobrodružství. A co by to bylo za dobrodružství bez exotického překvapení? Právě v tu chvíli, kdy party nabírá na obrátkách, na obzoru se objevuje ostrov jménem "Striptýz Praha", který slibuje nevšední zážitek, o kterém se bude ještě dlouho vyprávět.

Pojďme si představit, že oslavujete narozeniny nebo se chystáte rozloučit se svobodou a chcete něco opravdu speciálního, něco, co překročí hranice obvyklé párty a přinese vzrušení, smích a možná i trochu ruměnců na tváře. Striptýzové představení je umění, , kde tanec a svůdnost byly považovány za formu vysokého umění. A nyní, ve světě moderní Prahy, můžete toto umění přivést přímo na palubu své oslavy.

Když si objednáte striptéra na vaši oslavu, nejenže dostanete show plnou elegance, grácie a smyslnosti, ale zároveň přidáte jiskru do celého večera. Je to jako když při honbě za pokladem objevíte nečekaně truhlu plnou zlata – všichni ví, že tam je, ale až do poslední chvíle netuší, jak moc vzrušující může být její odhalení.

Představte si, jak vaši hosté nejprve zaslechnou tajemnou hudbu, která pomalu začne naplňovat místnost. Pohledy se obrací k dveřím, odkud vchází postava oděná do kostýmu, který napíná představivost až na samé hranice. Možná to bude policista s pouty připravenými "na zatčení", hasič připravený "hasit oheň" nebo dělník. Vzduchem začne proudit elektrizující napětí a každý s napětím očekává, co přijde dál.

Striptér  profesionální umělec svého řemesla, začnou svůj tanec, který je dokonalou symfonií pohybu a vášně. Je to jako sledovat  tanečníka, jen s tím rozdílem, že každý pohyb má za cíl nejen okouzlit, ale i pobavit a překvapit. S každým dalším krokem, s každým dalším odhalením kostýmu se atmosféra stává stále uvolněnější a radostnější.

Nemusíte se bát, že by představení bylo něčím vulgárním nebo nevkusným. Profesionální striptýz je o třídě, stylu a troše tajemna. Jde o to přinést do vaší oslavy prvek překvapení a zábavy, který bude vkusný a zároveň nezapomenutelný. Ať už se jedná o  striptéra, jehož svaly hrají pod světly jako vlny na mořském pobřeží, každé představení je unikátní a šité na míru vašim přáním. 
Může být decentní- tzv. americký- bez nutnosti svlékaní všeho, nebo kontaktní či spíše tanční a zábavný.

V Praze, městě, které je známé svou noční atmosférou a živým uměním, je možností, jak si užít striptýz, nepřeberné množství. Můžete si vybrat z široké škály témat a kostýmů, od klasických po moderní, a zajistit tak, že vaše oslava bude přesně taková, jakou jste si ji vysnili. A nejlepší na tom je, že striptér  přijedou přímo k vám, ať už oslavujete doma, v soukromém salonku nebo na jiném exkluzivním místě. Vaše loď "Zábava" tak může kotvit přímo v přístavu nekonečné zábavy a smíchu.

Zkrátka, pánský striptýz v Praze je jízda na lodi, která se může stát vrcholem vaší oslavy, je to zážitek, který přinese příliv adrenalinu a nechá všechny hosty cítit, že jsou součástí něčeho výjimečného. Je to tanec, který zanechá v srdcích vzpomínku. na noc plnou hvězd, které tančily nejen na nebi, ale i přímo před vašima očima. 

Striptéři Praha- Pánský striptér na každou akci