Rozlučka se svobodou Praha

Rozlučka se Svobodou v Praze: Kde Češi Slaví Nezapomenutelný Den

Praha, město s bohatou historií a pulsujícím nočním životem, je ideálním místem pro oslavu rozlučky se svobodou. Mnoho Čechů si vybírá právě hlavní město pro tento nezapomenutelný den plný radosti, dobrodružství a, samozřejmě, zábavy. Ale kam Češi chodí, aby jejich rozlučka se svobodou byla opravdu nezapomenutelná? Zde je přehled nejpopulárnějších míst a aktivit, které v Praze pro tuto příležitost stojí za to.

Tipy, kde strávit pánskou rozlučku v Praze

1. Bar Crawls v Pražských Hospůdkách

Není žádným tajemstvím, že Praha je domovem mnoha skvělých barů a hospod. Bar crawls, tedy organizované procházky po barech, jsou jednou z nejoblíbenějších aktivit.

 • Doporučená trasa: Staroměstské náměstí → Dlouhá ulice → Karlův most.
 • Oblíbené bary: Lokál, Black Angel's Bar, Hemingway Bar.

2. Party Boat po Vltavě

Pro ty, kdo chtějí spojit krásný výhled na pražské památky s hudbou a tancem, je party boat skvělou volbou. Plavba po Vltavě nabízí jedinečný pohled na město a je ideální pro větší skupiny přátel.

 • Kde rezervovat: Prague Boats, Jazz Boat.
 • Tip: Zvolte noční plavbu pro nezapomenutelné výhledy na osvětlenou Prahu.

3. Střelba z Pravých Zbraní

Pokud hledáte adrenalin a něco trochu jiného, než je klasická party, střelecké areály v okolí Prahy jsou skvělým místem. Nabízejí širokou škálu zbraní, od klasických pistolí až po pušky.

 • Kde si zastřílet: Top Gun Praha, Outback Prague Shooting Range.
 • Co vyzkoušet: AK-47, Glock 17, Remington 700.

4. Spa a Relaxace

Ne každá rozlučka musí být o divoké zábavě. Někteří dávají přednost klidnější oslavě, a proto jsou pražská spa a wellness centra skvělou volbou.

 • Doporučená místa: Alchymist Grand Hotel & Spa, Boscolo Wellness & Spa.
 • Tip: Kombinujte masáže s relaxací v bazénu a sauně.

5. Noční Kluby a Tanec

Praha je známá svými nočními kluby, kde zábava trvá až do ranních hodin. Pro milovníky tance a energické hudby jsou zde kluby různých stylů a atmosfér. Pokud máte chut' na Pražský striptýz najedete několik míst kam na něj zajít od luxusních Goldfingers až po místa kam si lze objednat naše striptérky.

Doporučené agentury pro striptýz : striptýz show na rozlučky Praha,  Striptýz Praha a samozřejmě strip-show Praha. Burleska Praha

6. Únikové Hry

Únikové hry jsou skvělým způsobem, jak spojit zábavu a týmovou spolupráci. Praha nabízí mnoho tématických únikových her, které prověří vaše schopnosti a zaručí napětí až do konce.

 • Doporučená místa: MindMaze, Questerland, EscapeX.
 • Oblíbená témata: Alchymie, útěk z vězení, detektivní příběhy.

7. Food Tours a Degustace

Pro milovníky jídla a pití jsou gastronomické prohlídky po Praze neodolatelným zážitkem. Spojují ochutnávky místních specialit s historií města a jsou ideální pro gurmány.

 • Co ochutnat: Tradiční české pokrmy, jako je svíčková, guláš, koláče.
 • Doporučené tour: Prague Food Tour, Eating Prague.

8. Návštěva Pivovarů

Češi jsou známí svou láskou k pivu, a návštěva místních pivovarů je takřka povinností. Některé z nich nabízí nejen ochutnávky, ale i prohlídky s průvodcem, kde se dozvíte více o procesu výroby piva.

 • Doporučené pivovary: Pivovar Staropramen, Pivovarský dům, U Fleků.
 • Co ochutnat: Ležák, pšeničné pivo, speciální pivní edice.

Závěr

Praha je město plné možností, které nabízí něco pro každého. Ať už plánujete divokou noc plnou tance a drinků, nebo klidnější den plný relaxace a dobrého jídla, rozlučka se svobodou v Praze bude určitě zážitkem na celý život. Takže se připravte, seberte své přátele a vyrazte objevovat všechny poklady, které Praha nabízí!